Yönetim Kurulu Başkanı

Merhaba,

Şirketimizi kurduktan sonra, Ailemizden almış olduğumuz ahlaklı ve dürüst olmak ilkesi ile uzmanı olduğumuz ve geçmişte kazandığımız tecrübelerimizle beton elemanları,doğaltaş ve inşaat sektöründe faaliyetlerimizi yoğunlaştırdık. Tüm bu alanlarda sahip olduğumuz bilgi birikimiyle hem ülke insanına hem de ülke ekonomisine güzellik ve kalite sunmayı amaçladık. Bugün geldiğimiz noktada, iş ortaklarımız ve müşterilerimizin beğeni ve takdir dolu yorumlarını duydukça bu yönde doğru adımlar attığımızı görmekten büyük mutluluk duyuyoruz.

Firmamızın isminin her zaman gurur duyacağımız bir marka olması ve bu markaya güvenen herkese en yüksek kaliteyi sunabilmemiz, yaşamlarına güzellik ve mutluluk katabilmemiz bizler için bu yolculukta en yüksek önemi taşıyan husus oldu. Her zaman savunduğumuz açıklık, dürüstlük ve ileri görüşlülük gibi ilkeleri de bu yaklaşıma ekleyerek, Aksemt bünyesindeki işletmelerin ve görev alan tüm arkadaşlarımızın benimsediği bir felsefe oluşturduk.

Faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda yenilikçi bir yaklaşımı benimseyerek ilgili sektörde trendleri belirleyen, öncülük eden ve belki de en önemlisi, Türkiye’nin ilerlediği yolda gerçek anlamda katkı yapan bir kurum olma vizyonunu benimsedik. Bu yolda bizler için en büyük itici güç müşterilerimizin beklenti ve arzuları oldu. Onlara en iyisini sunmak amacıyla ilerlerken, iş ortaklarımız, bayilerimiz ve şirketimizde her aşamada görev yapan çalışma arkadaşlarımızla birlikte hareket ettik. Bu birliktelik bize büyük bir heyecan verdi ve inanıyorum ki bu heyecan, başarıya açılan kapının en doğru anahtarı oldu.Umut GÜRSOY

Yönetim Kurulu Başkanı